EMOCIONÁLNA INTELIGENCIA A MOŽNOSTI JEJ ROZVÍJANIA V ŠKOLSKOM KLUBE DETÍ

Kolegynka Andrejka Kuzmová – sociálna pedagogička sa s nami podelila o jej diplomovú prácu s 18 aktivitami na rozvoj EQ v školskom klube detí.

Pre mladší školský vek.

Témy ako: Spoznávanie svojich dobrých a zlých vlastností, Prekonaj svoj strach, Ako reagovať lepšie v záťažových situáciach, Budovanie vlastnej sebahodnoty a povzbudenia od ostatných.

 

Srdečne ĎAKUJEME!

Môžete si ho stiahnuť tu:

 

https://www.portalskolskejpsychologie.sk/wp-content/uploads/2022/01/EMOCIONALNA-INTELIGENCIA-A-MOZNOSTI-JEJ-ROZVIJANIA-V-SKOLSKOM-KLUBE-DETI-Santova.pdf

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zdieľanie:

Mohlo by Vás zaujímať

BLOG: Maturantka maturantom

Photo by Tim Gouw on unsplash.com Maturantka maturantom Mnohým ľuďom, vrátane mňa, v tejto dobe už čo i len spomenutie karantény a pandémie lezie krkom.

Prečo je tak dôležitá hra pre naše deti?

Photo by  Markus Spiske on unsplash.co  Na jednej strane, od detských klinických a školských psychológov môžeme počuť o nevyhnutnosti a dôležitosti podnetného prostredia pre zdravý vývoj detí.

Rozvod/rozchod rodičov a ich dopad na deti

Photo by Eric Ward on unsplash.com Rodina je základnou bunkou našej spoločnosti. Predstavuje miesto, kde sa dieťa učí  spolužitiu, láske a vzájomnému rešpektu, poskytuje svojim členom