
Prečo majú mladí ľudia v tomto storočí tendencie sa sebapoškodzovať a páchať samovraždy?
Photo by Hailey Kean on unsplash.com Od roku 2000 hovoríme o dospievajúcich ako o „generácii Z“, často sa stretávame aj s označením dospievajúcich ako „generácia snehových vločiek“.




