Milé študentky a študenti,

vitajte na Portáli školskej psychológie. Tento projekt vznikol ako iniciatíva pár školských psychológov a psychologičiek z praxe, pretože sme vnímali, že takýto web na Slovensku chýba.

Radi by sme šírili osvetu o školských psychlógoch na Slovensku, zdieľali užitočné informácie o ich práci  a mnoho ďalších aktiivtít.

V Sekcii pre študentov by sme vám chceli prinášať články, ktoré by mohli zaujimať práve vás ako aj zaujímavé videá a podcasty.

Radi uvítame však aj vaše články s vašimi skúsenosťami so školskými psychologičkami, ale aj námety na články, ktoré by sme mohli pre vás pripraviť.

Vyjadrite svoje skúsenosti buď prostredníctvom článkov/blogov alebo aj na Facebooku a Instagrame prostredníctvom príspevkov a komentárov, ktoré by sme radi  anonymne zakomponovali do článkov (viac info v GDPR).

Ak by ste mali záujem spolupracovať na tvorbe obsahu stránky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nášho mailu portalskolskejpsychologie@gmail.com

Pripravili sme pre vás aj špeciálnu sériu videí o práci školských psychológov v záložke Študovňa. Možno vás oslovia a stanete sa po ukončení štúdia jednými z nás. 

Ponúkame vám tiež Online Poradňu, kde nám môžete anonymne posielať otázky a výzvy(snažíme sa to nenazývať problémami, všetko je riešiteľné)  na mail poradnapsp@gmail.com. Viac informácií nájdete v záložke Online Poradňa. Odpovedať vám budú skúsení školskí psychológovia s dlhoročnou praxou. Vaše otázky by sme radi zverejnili ANONYMNE v záložke Online Poradňa, keďže môžu pomôcť aj iným čitateľom s podobným problémom. (Viac informácií v GDPR).

Nezabudnite sa prihlásiť na mesačný odber nových článkov v Newslettri.

Pridajte sa k nám aj na FB, Instagrame, Youtube.

Tešíme sa na vás.