Milí učitelia, vitajte na Portáli školskej psychológie v Sekcii pre učiteľov.

Portál šp vznikol ako iniciatíva školských psychológov z praxe, ktorí vnímali potrebu takéhoto webu na Slovensku.

Keďže ste naši kolegovia/kolegyne, pripravili sme pre vás osobitnú sekciu, kde pripravujeme články šité na mieru práve pre vás ako aj zaujímavé videá a podcasty.

Pozývame vás tiež do spolutvorby obsahu. Ak by ste chceli prispieť článkami o vašej spolupráci so školským psychológom na riešení rôznych výziev vašej školy, ste srdečne vítaní.

Vyjadrite svoje skúsenosti buď prostredníctvom článkov/blogov (pre viac informácii nás konktaktujte na mail portalskolskejpsychologie@gmail.com) alebo aj na Facebooku a Instagrame prostredníctvom príspevkov a komentárov, ktoré by sme radi anonymne zakomponovali do článkov (viac info v GDPR).

Ponúkame vám tiež Online Poradňu, kde nám môžete posielať svoje otázky/výzvy (snažíme sa to nenazývať problémami, všetko je riešiteľné) sťažnosti, akýkoľvek podnet, anonymne, prostredníctvom mailu poradnapsp@gmail.com. Viac informácii nájdete v záložke Online poradňa. Vaše otázky by sme radi zverejnili ANONYMNE v záložke Online Poradňa, keďže môžu pomôcť aj iným čitateľom s podobným problémom. (Viac informácií v GDPR).

Nezabudnite sa prihlásiť na mesačný odber nových článkov v Newslettri.

Pridajte sa  k nám aj na FB, Instagrame a Youtube.

Tešíme sa na vás.